Banes

Shitet nga: adem halitaj 27 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes per nja qift banesa duhet te ket nje dhom gjumi dhe kuzhinen nr kontakti 049 580 838 ose 044 977 605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim