Banes

Shitet nga: luan 10 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagje spitali
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shes lire banes 550 ewr m 2

i ka 3 dhoma ,koridor , teras , banjo
e gatshme

kati 5 jo i fundit
ashensor ka dhe punon gjithmon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim