Banes

Shitet nga: Fidan 21 Jan 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian afer INA PETROL
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiana,afer Ina petroll
Banesa eshte ne katin e V-te,dhe ka kete renditje
Sallon me Kuzhine,1 dhome te gjumit,banjo
Qmimi fillestar 1200 euro per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim