BanesLagja Apollonia, pas Kolegjit AAB, F Kosovë..

Shitet nga: sadat 18 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, nxemje me rryme, uje 24h, ashensor funksional.

Banesa pa Mobile shitet me 87000 euro
Me Mobile shitet per 100.000 euro

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim