Banesa , Bregu i Diellit, te hirtat, kati 4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni i patundshmerive REZIDENCA 06 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa, ne bregun e diellit, tek banesat e hirta, kati i 4

banesa ka:
--2 dhoma
-kuzhine si dhe hapesire te veqante per trapezeri
-banjo
-ballkon

banesa eshte teresisht e renovuar.
ngrohje qendrore me termokos
hapesire e madhe rreth nderteses per parking dhe rekreacion

qmimi: 57000 euro

agjensioni Rezidenca: 044 173 593, 044 165 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim