Banesa & Dyqane ne Shengjin e Lezhe

Shitet nga: Firma e Ndertimit ''Ndoci'' Shpk 23 Maj 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Firma e Ndertimit ''NDOCI'' Shpk , Shet Banesa e Dyqane ne SHENGJIN.
Banesat ndodhen ne vijen e pare te ndertimeve ne Plazhin e Shengjinit( 20mt larg detit), kane LEJE te rregullt ndertimi dhe Hipoteke.
Gjithashtu Firma e Ndertimit ''NDOCI'' Shpk ka ne Qytetin e LEZHES Banesa dhe Dyqane te permasave te ndryshme.
Cmimet jane me te volitshmet ne treg dhe te diskutueshme.

Nr. i Telefonit: 00355 69 40 87 789 dhe 00355 68 20 84 867. Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim