Banesa + garazh ne tophane

Shitet nga: banes 20 Maj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen tophane mbrapa postes te qafa te shkolla meto bajraktari kati 4 ndertesa posedon 2 ashensor eshte ndertimi i ri me siperfaqe 60 m2 neto
ka kete orendi dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon koridor
si dhe garazhen e kam te mbyllur posht ne bodrum te baneses me siperfaqe 13metra katror qe esht e mbyllur dhe e rregulluar ne keramika me hymje te vecant dhe qasje ne lift
banesa eshte e mobiluar ne tersi me te gjitha elementet te reja funksionale bashkohore per nje familje dhe eshte e gatshme per banim pres blers serjoz qmimi i volitshem boj ndrrim me dy banesa apo shtepi
qmimi i pa diskutushm me garazh pa garazh i negocium

045 897 449
049 795 725 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim