Banesa

Shitet nga: xhevat 12 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr,xhavit mitrovica 1\8
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
shitet banese mbrapa teatrit esht e renovuar dhe e mobiluar kati 2 per info kontako ne nr044181860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim