Banesa 63m2 në Dardani "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 63m2 në Dardani mbi kurriz banesat e gjelberta, kati i lll
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
2. banjo
1. ballkon dhe
1. shpajz.


Çmimi 75000 euro

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim