Banesa 95m2 në Arberi/ Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 95m2 në Lagjen Arberia / Dragodan mbrapa ministris se Shendetsis , ndertim i ri, kati i V.

Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Çmimi 680 euro për m2

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 ,044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim