Banesa, Lagja e spitalit te Super Viva

Shitet nga: Ragip 27 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

880 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa me siperfaqe te ndryshme, jan ne ndertim e siper. Banesat jan duke u ndertuar me kualitet te larte dhe garancion te plote. Shitet banesa ne katin e trete, 88m: koridor te gjere, shpajz, sallon me kuzhine, dy dhoma ghumi, ballkon, banjo, Blloku eshte i ndertuar me materiale te kualitetit te larte, dritaret jane pvc e bardhe te dores se pare, instalimet gjithashtu, fasadimi eshte me tulla ngjyre kafe te kualiteti te larte me termoizolim (tulle e kafte) sipas standardeve te kerkuara. Adresa, rruga "Muharrem Fejza" afer Super Vives, me qasje ne rruge kryesore. Qmimi 880 euro per meter katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim