Banesa: Mati 1-Bregu i Diellit ,rruga -B-

Shitet nga: Pr 02 Sht 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1 - rruga B ,Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
- SHITET Banesa - 65m2 - Kati 3 , banesa ka pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - skaj Rruges - B - , Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane per siguri dhe kualitet .- I gjithe materiali i perdorur eshte kualitativ. - Posedojme Leje Ndertuese dhe Dokumentacionin Perkates .- Blerja direkt nga pronari , vetem bleres serioz . Gjithashtu LESHOJME ME QIRA Banesat " 90 m2 Kati 1 ( Sallon dhe Kuzhin ,2 Dhoma Gjumi , 2 ballkona dhe 2 Banjo) dhe Pent-house 164 m2 (3 dhoma Gjumi,Sallon dhe Kuzhin ,2 Bajno dhe 2 Ballkona), te PA Mobiluara. Tel : 045 509 404 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim