Banesa me qera në lagjen AKTASH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Toni 22 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera në lagjen Aktash K-VIII- posedon ashensor ujë rrym ngrohje 24orë banesa ka nje dhom gjumi sallon dhe kuzhinë tersisht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim