Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Banesat ngjyr hiri, Banesa perbehet prej 1 dhom gjumi, sallni me kuzhin se bashku, kati 4, Emobiluar dhe ne gjendje shum te mir, nr 044778169 ose 044735776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim