Banesa ne Ulpian kati 1 ekstra e mobiluar

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpian per ball infinitit, Banesa perbehet prej 1 dhom gjumi salloni vogel se bashku me kuzhin, plus banjo, Banesa esht tersisht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mir , kati 1 sa i perket dokumentacionev gjithqka ne rregull. Japim edhe mundesi ne rast të marveshjes edhe Banes ne Fush kosov Banesa duhet te posedoj 3 dhoma gjumi, kati jo me i lart se 4 . ju faliminderit. nr :044261915 ose 049864636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim