Banesa ne kompleksin BLINI ne matin 1

Shitet nga: Arlind 03 Krr 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: mati 1 kompleksi BLINI
Sipërfaqe: 0 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
shes banesa ne kompleksin BLINI ne matin 1..banesat jane te gatshme per banim dhe kane kete siperfaqe
-92m2 banesa ne katin e pare(sallon me kuzhin edhe dy dhoma gjumi)
-50.4m2 banesa ne katin e gjasht(sallon me kuzhin edhe nje dhome gjumi... mobiluar komplet)
-54.0 banesa ne katin e shtate(sallon me kuzhin edhe nje dhome gjumi)
-91m2 banes ne katin e shtate(sallon em kuzhin edhe dy dhoma gjumi)
-banesat ne katin e tete kane ket siperfaqe
(88m2..55m2...91.4m2....54m2.....50.4 m2.....te gjitha banesat jan te gatshme per banim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim