Banesa ne lagjen e spitalit./049864636

Shitet nga: XXXX 08 Maj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Spitalit
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit.me sip 67m2.banes dhe 30 m2.teras.banesa eshte pentehaus.cmimi 46.000 euro, 044261916/ 044864636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim