Banesa ne qender te Katedrala Nena Tereze

Shitet nga: Dren 30 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Perandori Justinian
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne qender te qytetit te Prishtines, afer katedrales Nena Tereze. Banesa ka gjithesej 63 m2 , dhe posedon 3 dhoma te gjumit, 1 banjo dhe 1 kuzhine, po ashtu edhe bodrumin me 24 m2. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim