Banesa ne shitje lagjia e Spitalit

Shitet nga: Naim Sot 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e spitalit mati 1
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Objekti yne gjendet ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ne Prishtine perball Institutit Gjyqesor, permban ne vete 20 Banesa gjithsej.

Objekti eshte i planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:

►Distanca e madhe ne mes te objekteve,
►Hapsirat gjelbruse,
►Furnizim te rregullt me energji elektrike dhe uje 24h,
►Ngrohje qendrore ( rryme ) 24h,
►Sigurim te objektit 24h,
►Parking nentokesor per qdo familje,
►Ashensor,
►Interfon,
►Alarm kunder zjarrit,
►Laminat Gjerman cilesor,
►Dyer te cilesis se lart Sllovene,
►Keramik cilesore Italiane.
►Parking

Kemi 2 lloje te Banesave:

► 90 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.

► 100 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.

Per me shum na kontakto 044 821 260 ose viber +37744821260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim