Banesa

Shitet nga: Sevil 27 Nën 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Breg te Diellit te ndertuar nga Standard-Glloball. Ka dhome dite me kuzhine dhe dy dhoma te fjetjes. Cmimi edhte 69000 euro, shtese garazha 4000 euro, podrumi 2500 euro, me mobilje 3500 euro. Eshte ne katin e dyte. Pamjen e ka nga parku jo nga rruga, pra eshte pjese e qete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim