Banesa

Shitet nga: leo 02 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 40m2 bregun e diellit afer ambulantes. Banesa eshte ne katin e 4 ka nxemje qendrore dhe komplet e renovuar.

Kontaktoni ne 044 566 366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim