Banesa

Shitet nga: Fidan 14 Jan 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit afer Qendres Tregtare.
Banesa ka gjithsejt 50m2,dhe hapesire gjelberuese,eshte e pershtatshme per afarizem ose Ordinance
Qmimi 65000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim