Banesa

Shitet nga: Enis 15 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa , 60m2 (1+1 ) një dhomë gjumi,salloni me kuzhinë,ballkoni,banjo dhe koridori.
Banesa eshte ndertim i ri dhe gjendet ne lagjen e Muhaxherve .
Per detaje tjera na kontaktoni 045/977-481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim