Banesa 1 dhomëshe garsonjere 45m2 kati 2 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1 dhomëshe (Garsonjere), në lagjen Aktash (afër Ambientit, te Opelli), me sipërfaqe 45m2 kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, banjo, ballkon dhe korridor.Ndertim i Ri.
Çmimi: 45.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim