Banesa 1-dhomeshe ne B.Diellit te Ambulanta perd..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 13 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1-dhomeshe me siperfaqe prej 36 m2 ne lagjen Bregu i Diellit, banesat e kuqe te Ambulanta. Banesa eshte ne perdhese, e pershtatshme per ordinance, zyre, kafiteri. Banesa ka oborr te rregulluar dhe pozite shume te volitshme. Banesa posedon dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, banjon, koridorin.
Mund te hapet dera edhe nga oborri per aktivitete te biznesit.

Cmimi i baneses eshte 45,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM.

Tel.044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim