Banesa 1 dhomeshe ne Prishtine

Shitet nga: Artan Veseli 23 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë

Shitet banesa me siperfaqe 57 m2 ne lagjen Arberia Rr. Ahmet Krasniqi, Hy-5, Kati 1, nr. 6. Banesa eshte komplet e mobiluar (shih fotot). Ka pamje nga te dy anet e qytetit (dhoma e dites ka pamje nga lindja dhe dhoma e gjumit ka pamje nga perendimi).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim