Banesa 1-dhomeshe ne lagjen B. Diellit perdhese ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1-dhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit, Zona e Lindjes te Ambulanta. Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka siperfaqe prej 45 m2.
Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe e pershtatshme per zyre, ordinance, etj.
Banesa ka mundesi te hapjes se deres nga oborri i regulluar ne rast afarizmi.

Cmimi i baneses eshte 42,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob: 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim