Banesa 100m2 ne Arberi

Shitet nga: Elmaze 13 Dhj 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Arberi,tek Ministria e Shendetesise.Banesa ka dhome te ndenjes,dy dhoma gjumi,kuzhine te ndare vecmas,banjo,shpajz dhe dy ballkone.Banesa posedon nxemje qendrore,4 klima dhe rezervuar te ujit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim