Banesa 104 m2, kati 3, lagj. Velania e re, Prish..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ALDO 26 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 104 m2, kati 3, ne lagjen Velania e re pak me lart se "varret e Jahudive" ne Prishtine. Objekti eshte i ndertuar vetem 4 kate i qet per te jetuar me familje, vetem 3 banesa ne nje kat. Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma te fjetjes te medha, banjo e madhe koridor. Te gjitha dhomat dhe salloni kan terase! Pozite shume idelale.
Qmimi vetem 580/m2, ose 60 mi ne total, mund te ndrrohet me banese me te vogel e cila eshte me afer qendres, ose me truall ne Veternik dhe Matiqan.
Kontakt: 044 444 221
049 559 144
Info@aldo-ks.com
www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim