Banesa 105m në Dardani kati parë -I- mbi Kurriz

Shitet nga: Pronari 26 Qer 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   105 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa është me pamje nga platoja e Kurrizit e përshtatëshme edhe për zyrë, ordinancë etj. Nga ku mund ti bëhet reklamim i shkëlqyer. Tri dhoma,korridor, shpajz, banjo dhe wc janë të ndara. Bëjë ndrrim edhe me shtëpi në Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim