Banesa 105m2 be qebder te Prishtines

Shitet nga: Avni Prishtina Aku 02 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr Lidhja e Prizrenit 56\6
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne qendër të Prishtinës me105m2.Banesa ka 3 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhin,1.Banjo,2 wc dhe ballkon qe i perfshin 3 dhomat e gjumit.shpajzi.Tregu i gjelber, SHF_Emin Duraku,SHF_Meto Bajraktari dhe gjimnazi Sami Frasheri jane shum afer..Po ashtu edhe sheshet qyteti jan afer 10 min.Me nje fjal te gjitha qka I duhen nje familjeje. Banesa gjindet ne lagjen Top Hane_rruga Lidhja e Prizrenit 56/6 informatat ne tel 044-127-723
Bejm edhe ndrrim me ndoj vetur te tipit GOLF_IV,V,VI ose Opel Astra,Peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim