Banesa 106 m2 ne lagjen mati 1 ne Prishtine

Shitet nga: Kushtrim Halimi 20 Sht 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1 Standard Plus
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 106m2 me 3 dhoma te fjetjes 2 ballkone dhe sallon. Gjithashtu posedon edhe shpajz. GJindet ne Lagjen mati 1 afer chelsea point. Ndertim i ri i ndertuar nga Standard plus. per info na kontaktoni ne 045688739 dhe 04423147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim