Banesa 109 m2 ne L Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: L. Spitalit
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 109m2 në Lagjen e Spitalit, afer Banesave të Royallit, kati i III-të. Ndertim i Ri.

Banesa posedon :
1. Sallon me kuzhine,
3. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1. Depo (Shpajz)
1. banjo + WC dhe
1. Ballkon
Çmimi: 750 €/m2

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim