Banesa 113 m2, kompleksi Royal, skaj rruges B

Shitet nga: Banesa 15 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 113 m2, ne kompleksin Royal skaj rruges B( pamje kah rruga apo perendimi
-3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
-banjo
-wc
- ballkon

Kati i 9-te

Qmimi 820 eur m2


Kalabria:044 173 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim