Banesa 122 m2 ne lagjen Taslixhe 4

Shitet nga: B.M 17 Maj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga "Xhavit Ahmeti" Taslixhe 4
Sipërfaqe: 122 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 122 m2 ne katin e 5 ne rrugen Xhavit Ahmeti ne lagjen Taslixhe 4.
Banesa perbehet nga salloni+kuzhina,tre dhoma gjumi,banjo,wc,koridor dhe terase.
Banesa ka orientim prej lindjes.
Banesa posedon ashensor.
Qmimi eshte 700 euro/m2 (i diskutueshem)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim