Banesa 137 m2,kati 8, ne Dragodan, Prishtine

Shitet nga: Agjensioni ALDO 05 Jan 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 137 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 137 m2,kati 8, ne Dragodan, Prishtine, mbrapa Ministrise se Shendetesise. Banesa ka nje Sallon te madhe ne kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkona dhe banjo, ne banese nuk ka banuar askush qe nga ndertimi i objektit prandaj eshte e papastuar, eshte e pamobiluar!
Cmimi vetem 650 Euro/ m2 i diskutueshem
Kontakt: 044 444 221
049 559 144
Per me shume vizito:
www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim