Banesa 2 Dhomshe 40m2 ne Prishtine

Shitet nga: Iliri 17 Jan 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Isa Kastrati
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHitet banesa e mobiluar me 40 m2 kati i 5 afer shkolles ILIRIA.
Banesa ka kete renditje:
-Sallon kuzhine
-Dhome gjumi
-Koridor
-Banjo
-Ballkon me pamje te shkelqyer
Hyrje dhe Lagje e qete per jetes familjare

Per Bleres serioz cmimi i negocueshem,te lajmerohen ne telefon :
045811619

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim