Banesa 2 dhomëhe 57m2 kati 1 Kodra e Diel..

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Jan 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Kuqe, te Ambullanta) me sipërfaqe 57m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndarë me trapezari, dhome te fjetjes, shpajz banjo dhe ballkon.Ndertim i vjeter.
Çmmi: 59000€.


044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim