Banesa 2 dhomëshe 57m2 kati i 2

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Arberia, Banesat e Tregtisë afër MAXI-t, me sipërfaqe 57m2, kati i 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Shitet komplet e mobiluar.Ndertim i ri.
Çmimi: 55.000€044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim