Banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 Lagja e Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 22 Tet 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 2 dhomëshe për shitje në lagjen e Spitalit (te V.G.Konstrukshen), me sipërfaqe 60m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.


Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim