Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 6 Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushe Kosove, afer VIVA Fresh-it, me sipërfaqe 62.5m2, kati 6. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, 2 ballkna, banjo dhe korridor. Banesa është në ndërtim e sipër, përfundon në Qershor të vitit 2015.


Çmimi: 27.000€+377/ 44245454 (VIBER)
044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim