Banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 1 Kodra e Die

Shitet nga: Kosova Immobilien 12 Gsh 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Bardha, afër Gjamis), me sipërfaqe 65m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhomë të fjetjes, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor.


Ndërtim i Vjeter.
Çmimi: 55.000€


044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim