Banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 6 Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe në Fushë Kosovë, (përball Apollonis, përball Bau Marketit) me sipërfaqe 65m2, kati 6- Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.
Shitet komplet e mobiluar. banesa ka flet poseduse dhe kopje te planit behet bartja meni herNdërtim i ri.
Çmimi: 35.000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim