Banesa 2 dhomëshe 67m2 kati Përdhes Kodra e Diel..

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshenë lagjen Bregu i diellit, (te Banesat e Bardha, afër stacionit të autobusit 4), me sipërfaqe 67m2, kati Perdhesë e nalt. Banesa ka Sallon, kuzhinë te ndarë me trapezari, dhomë të fjetjes, shpajz banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar.
Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 70.000€.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim