Banesa 2 dhomëshe 68m2 kati 5 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Aktash ( Mbi Menzen e Studentëve, afër Ambientit) me sipërfaqe 68m2, në katin e 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet e mobiluar komplet, ka rezervar dhe lift.Ndërtim i ri.
Çmimi: 66.000€044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim