Banesa 2 dhomeshe 77m2 Kati 4 Fushe Kosove

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe në Fushe Kosove, banesat e Chelsea Point, me sipërfaqe 77m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.


Ndertim i ri.
Çmimi: 42.500€ (pa mobile)
Çmimi: 49.000€ (me mobile)


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim