Banesa 2 dhomeshe 65m2 Kati 1 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 30 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 2 dhomëshe për shitje në lagjen Mati 1 (afër depo-së Përparimi), me sipërfaqe 65m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon, korridor dhe Garazhë.

Ndertim i ri.
Çmimi: 45.000€.+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim