Banesa 2-dhomeshe ne qender te Prishtines, kati ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 25 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2-dhomeshe ne qender te Prishtines me siperfaqe prej 58 m2 sipas dokumentacionit e cila eshte ne katin e dyte.
Banesa eshte e renovuar dhe posedon: dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, dhomen e fjetjes, banjon, ballkonin e madh me kuzhine verore.
Banesa ka ngrohje qendrore te qytetit dhe ka pamje e panorame shume te bukur, e kthyer kah Lindja e Perendimi.

Cmimi i baneses eshte 1800 euro/m2.

Informatat tjera ne Agjencionin MILLENNIUM, Shshi Nena Tereze, nr.28/4 Prishtine.

Tel.zyre: 038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136

e-mail:millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim