Banesa 2 dhomshe ne Prishtine

Shitet nga: Qefsere Haxhiislami 20 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afrim Loxha te blloku
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dy dhomshe kati pare ne lagjen Taslixhe te Blloku.
Banesa ka 54 m2 dhomen e dites,dhomen e gjumit,kuzhine,shpajz,banjo dhe podrum.
Qmimi 48.000 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim