Banesa 3 Dhomeshe ne Kodren e Diellit 2

Shitet nga: Petrit Krasniqi 08 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen Bregu i Diellit 2 - te Banesat e Bardha, ka fleten poseduese dhe ka siperfaqe 112 m2 qe perfshine:
1 Sallon
1 Kuzhine
2 Dhoma gjumi,
2 Ballkona
1 Paradhome
1 Koridor
1 Banjo
1 WC Ndihmese
1 Depo-shpajz

Banesa mund te shitet me ose pa mobilje sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim